Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Sanyix #125 üzenetére

    "Amúgy 2006-óta van ati kártyám, de furcsa módon nem szokott problémám lenni a catalysttal" - írod.
    Ezt a kemény "tapasztalat"-ot a gépedben lévő "Sapphire Radeon HD3870 512Mb" -re alapozod ? ..amire kb. 2 éve semmiféle driver nem hat, mert le se sz*rja már az ATI, mert nem is EOL a kártyád, hanem még annál is régebbi ?! :)

    Tudod, én, mint ATI fan - mert szerintem melegebbek a színei, mint az Nvidia-knak, így még szerencse, hogy sosem látom együtt a kettőt :D , hanem - igen ideges voltam, mikor a zsír új 5750-el is sikerült kiváló GSOD - ot kapnom, amit SEMMIVEL nem lehetett javítani, csak a pár hét / hónap múlva érkező köv. Catalysttal :(((

    ..szerintem akkor jelents ki valamit a "kiváló" driverekről, ha a legújabb termékek is helyet kapnak a gépedben, és elég számosságú minta alapján tudsz véleményezni.

    Ettől még örülök, hogy a Te gépedet NEM érintik a driverhibák - a P4-ben lévő 9600XT-vel senkinek nincs semmi baja - ezt olvastam neten :DDD

    ..fiziksz-ről nem írsz teljesen hülyeséget, mert tényleg nincs egy játék, ami 100%-osan bemutatná az "erejét" , de ha egyszer jó fogyasztó vagyok, akkor nem 3 fps-sel szeretném a legújabb, 60k-s ATI-n tolni a GTA 5-öt, hanem inkább 32,16 fps-sel egy Nvidián. Majd ha a game-ek "AMD meant to played" felirattal indulnak, és megfelelően futnak ATI-AMD- n a nagy nevek, na akkor majd veszek megint ATI-AMD-t :)

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák