Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz Stauffenberg #55 üzenetére

    Ecsém... hányszor megkérdeztem és hányszor nem válaszoltatok, de megkérdezem újra: Milyen téren érzed azt, hogy a játék kárára megy az, hogy az Xbox egyben egy fapados médiacenter is? Szarakodik az otthoni hálózatról streamelt film feliratával, ezért nem megy a Forza Motorsport? Vagy hogyan? Hogyan megy ez a játék kárára?

    Én szívesen válaszolok: Ezt általánosságban értettem, nem konkrétan a Xbox dologra. Én sem mondtam hogy az Xbox rovására menne, az Xbox rovására az ment, ahogy elcseszték a bevezetőt, és sokkal inkább a média dolgokra koncentráltak a bemutatón mint a játékokra.... egy konzolnál... érted?! :DD (de azt hiszem itt már körbe körbe járunk :D ) Telefonnál pl. pont látom kárát is, a telefon állandó kapcsolattartásra van, ha minden lótúrót a telefonodon csinálsz, örülhetsz ha délutánra nem merül le és akkor már szívás, ha nincs nálad töltő.

    Okos TV-m van, ezért egy percig sem használtam a One S-em médiacenternek és egy egészen icipici korlátot sem éreztem azzal kapcsolatban, hogy ne tudnék vele játszani. Látod... te is bekajáltad a Sony marketing bullshitjét, te is elhiszed, hogy az Xbox egy szar játékgép, mert mindent tudni akar és mindent csak közepesen tud, de közben nem tudod megfogalmazni, hogy miben érzed hátrányát játéknál.

    Szögezzünk 2 dolgot:
    1. nem kajáltam be semmit (mert nekem van: X360, Wii, PC és egyik új hullámos konzolom sem, nincs meg a must have érzés és az MKX-en és esetleg az Injustice2-őn kívül nem találtam meg a must have játékokat sem, az előző gennél ez sokkal erősebb volt valahogy.)
    2. Nem érzem gyengébb játékgépnek X1-et. Gyengébbnek a körítést érzem, ahogy te is írtad jól indult (Ryse stb), aztán elkezdtek belekakálni az MS-nél... Szóval nem a HW hátránya, hanem a ökoszisztémáé, hogy nincs rá egy új magas -akkora durranású mint a HALO vagy GoW volt- szintű exkluzív franchise. És hogy az eredeti 5letekből is inkább elvettek mint hozzáraktak. Miből tartott volna a pl. az Msnek digitális vásárlás esetén bevezetni a kölcsönadás lehetőségét (ellenőrzés mellett - értsd internet)
    látod én pl. az okostévémen 1x sem kapcsoltam be a lejátszást mert csak forced 50 meg 60p-t tud. Dedikált lejátszót használok. Látod? Mások vagyunk. :)

    Kinect: engem az egész téma nem érdekel nincs kinectem 360-ra sem, de ha azt vesszük, hogy a kezdeti listán csk pár játék volt sokan joggal hihették, hogy majd jönnek azok is (persz ez még az elején volt érvényes, mára már lehet sejteni). De amint látod még az aktuális faq-ban sincs egyértelműen megfogalmazva, de igazad van, a listából most már lehet rá következtetni.

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák