Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Én szeretnék egy olyan karórát, ami képes értesíteni, ha van bejövő hívás/sms a telómra. Nagyon sokszor van, hogy melóban és otthon is rohangálok, miközben a telefon az asztalon/emeleten marad és természetesen mikor is keresnének, ha nem ilyenkor :B emiatt sokszor órákkal később találkozom csak az elmulasztott hívásokkal (néha meg is kapom, hogy direkt nem veszem fel a telefont :W )

    Viszont mostanában már ugye dívik az aktivitásméregetés, tehát jó lenne, ha ilyen funkció is el tudna látni. De ha már aktivitás, akkor néha napján a szobabringa helyett normál kerékpárra is ráugrom, tehát ha véletlenül itt is segítségemre tudna lenni és meg tudna támogatni infókkal (pl. ne pörgessek cardio tartományba, hanem maradjak csak szépen aerob szinten, stb..) annak is nagyon örülnék. Mivel ilyen alkalmak azért ritkábban fordulnak elő, így a mellkaspánt is nyugodtan szóba jöhet méregetéshez.

    A mostani órám vízálló, amivel tengertől kezdve a zuhanyzásig nyugodt szívvel megyek be a vízbe, adja magát, hogy erről a kényelemről sem mondanék le.

    A jelenlegi karórám Tough Solar technológiával töltögeti az akkut, így nagyon faintos lenne, ha ilyen jellegű kialakítással is lehetne kapni, ráadásul wave ceptor funkciójának köszönhetően hajnalonta pontosítja magát, így szinte mindig a pontos időt mutatja.

    Nem egyszerű a feladvány ezen funkciókat egyetlen karórában megtalálni, sőt...ahogy nézegettem a jelenlegi kínálatot a Tough Solar funkcióról bizonyosan le is kell mondani, mert egyelőre nincs ilyen kialakítású, emiatt olyan példányt próbáltam meg keresni, ami a "nevetséges" 2-4 napnál azért jóval tovább működőképes egyetlen feltöltéssel.

    Egyelőre a Polar V800 és a Garmin fénix 3, amik "fennakadtak a rostán", bár elég húzós árban vannak :Y

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz xedos #41 üzenetére

    Egész jókat olvasni róla, köszi a tippet :C

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák