Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz F-ECT$ #25 üzenetére

    Most emelte a Voda az eu-s roamingnet adagot 100 megára. Naponta. Az szerintem sok. Ezzel együtt jól eljátszottam mindenféle fotófeltöltésekkel, meg tirpadvisor+foursquare izélgetésekkel egyik nap 96 megát. Maradt 4 mega, hogy Pisa mellől Parmaba jussunk. Az 200+ kilométer.

    Belefért.

    Alapvetően akkor eszik sokat, ha olyan helyre mész, ahol nem voltál még. Mert a közelmúlt térképeit cacheli szépen.

    Egyébként biztos én vagyok túl optimista a digitális dolgok kapcsán, de nem is vittünk papírtérképet. Meg navit sem. Ott volt a Waze. Egyszer szívtam miatta meg egy +30 perces kitérőt, mert reggel lezárták az egyik autópálya-felhajtót és erről még nem értesült. Hogy emiatt dugó van, na arról viszont igen:-)

    Amikor első nap mentünk a szállásra, akkor nem értettem, hogy minek kavargunk ide-oda, holott úgy rémlett, hogy a pályáról lehajtva viszonylag egyenes út vezet oda, ahova akartam menni. Aztán megnéztem gépen, mapsen és kiderült ám, hogy az egyenes út keresztülvág egy tranzitvároskát, ami morcos szívás lett volna reggel és késő délután.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák