Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz Dandris #28 üzenetére

    Azt hiszem nem érted a lényeget!Nem a tények idegesítenek,hanem az oktalan haterkedés,amit pl te is nyomsz.Nem emlékszem rá,hogy én toltam volna ilyen megnyílvánulásokat bármelyik oldalról.A valóság meg megközelítés kérdése,ha kb beleakarok magyarázni valamit,mint ahogy te teszed az én megnyílvánulásommal,akkor írhatnám azt is,hogy neked megérő teljesítmény helyett csak a százalékokkal való dobálózás megy pl(nem,nincsenek ilyen jellegü információim).Én legalább igyekszem objektív lenni,tőled viszont sztem soha nem olvasott senki olyat,hogy az amd bármiben is jó lehet.Lásd:mit tennék rá...Holott nem cáfoltam az egy százalékod,és nem jövendöltem semmit.
    Ahelyett,hogy örülnél neki,hogy végre versenyre van kényszerítve az intel.Asztali platformon tudtommal elég nagy százaléku emelkedést tudnak felmutatni.És,igen,az intel kárára.De remélem ezt nem fáj elolvasni,vagy belátni.
    Ha tudják követni azt a tipusu üzletpolitikát és mellé teljesítményben is hozza az elvárható szintet az aktuális TR az csak az usereknek lehet jó.Pláne,ha az az amd térnyerésével jár,mivel mindkét fél kénytelen lesz fejleszteni,és árversenyre kényszerítik egymást.Persze ez lehet,hogy csak az én véleményem.
    Ja,és mégvalami.Ha ez személyeskedés,legyen.De egyszerüen hangot adtam annak a ténynek,hogy számomra egyszerüen nem szimpatikus a hozzáállásod a témához.És ezzel nem vagyok egyedül,ahogy látom,láttam már néhány topicban.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák