Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3psilon

    aktív tag

    válasz #27441408 #30 üzenetére

    Azt mondod a cég EU-s, de a kínai tulaj nem mondhatja azt, hogy mindent bezárunk, és költözünk kínába? (hiszen ők a tulajok, gondolom az van amit akarnak, és akkor pápá unios elvek az adatbiztonság terén {gondolom} szóval valahol érterm azokat akik menekülnek a böngészőtől, konkurens számtech-es fórumokon is szinte csak azt olvastam, hogy azonnal törlik a userek)

    Azt, hogy sokan írják ezt, használhatod a saját véleményed alátámasztására, de a tényadat az, hogy az Opera részesedése a felhasználók közt stabil. (Még ha nem is sok százalékban.)

    Nem kis megerősítési torzítást okoz, hogy az a 95%, aki nem törölte, az nem kommentelt fórumokra hangosan anyázva. Tehát ennek ne dőlj be.

    A kínai tulaj nem mondhatja azt, hogy költözzenek el, mert egy részvénytársaság, és csak tulajok, nem szólhatnak bele a napi működésbe. Ez egy jövedelmező cég, semmi értelme fejreállítani. Az igazgatóság maradt a régi. Szerintem egyszerűen piacot vásároltak. Esetleg gázos kínai böngészőkbe átemelnek némi kódot, de az az Operát nem érinti.

    Szerk. egyébként ott a Vivaldi, sokan arra esküsznek. Én csak akkor váltok, ha visszahozzák a beépített mail klienset, de akkor rögtön. :))

    [ Szerkesztve ]

    Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

Új hozzászólás Aktív témák