Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BocsiAG

    csendes tag

    Jaja jó a Tiamat ránézésre, benne van az anyag. Egy igazán jó hangkari nem tudom mekkora ugrás egy alaplapihoz képest(itt a különböző szabványokba el vesztem). Nekem Astro A50 wifis 7.1. van, Itt nem kell a külön hangkártya mert benne van a Base station-ba. Hardveres a dolby, profilozható, stb. PS4 el jól működik. A Tiamatnál a kábel minősége kérdés(tartosság). Ahogy most utána googliztam, Driver az problémás a Tiamatnál. Astro rugalmasabb mert optikain bedugod és mivel saját hangketője van nem akadok semmivel. driver csak a profilozáshoz, esetleg frissítéshez kell. CsGo ba meg ahogy nézem a játék korlátozza. Én cod4 el kezdtem használni 5.1 et. Cod4-től nem kérdés, hogy térhangzás kell.

    Én személy szerint először youtubon Dancsó Péteres videót néztem vele ki próbálni(astro A50). Hát a régi 5.1 füleshez meg a VSD1 fülesemhez képes jelentős a különbség. Majd hátast dobtam mert olyan dolgokat is hallasz amit azért nem gagyi fülesekkel nem. De persze mindig van hova fentebb rakni a lécet. :))

Új hozzászólás Aktív témák