Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz cigam #33 üzenetére

    Tudom, hogy az Ubuntu beépített eszköze is dd módban ír, illetve fentebb ki volt tárgyalva ennek a Windows alatti megjelenése. Pusztán arra céloztam, hogy a kiírást, formázást illetően bizonyos dolgok esetleg bekavarhatnak.

    Kicsit nézegettem ezt az FMW toolt Windows alatt és elég érdekes eredményeket kaptam a tesztnél:

    1.1 FMW visszaállítás & írás —► FAIL
    1.2 Reboot (teszt) + FMW visszaállítás & írás —► OK
    2.1 Formázás másik programmal + FMW írás —► FAIL
    2.2 Kiírás másik programmal (dd mód) + FMW írás —► OK
    3.1 Teljes formázás (diskpart) + FMW írás —► FAIL
    3.2 Reboot (teszt) + FMW írás —► OK

    Magát a visszaállítást csak az előzőleg dd módban írt (bármely program által) pendrive-oknál ajánlja fel. De, hogy most a windowsos FMW bugos, vagy pusztán a windowsos környezetben kreált telepítő nem tetszik a live rendszer tesztelőjének, azt a fene tudja...?

    Egyébként az ISO, illetve a pendrive-ok jók. Utóbbiaknál a tesztprogramok és a teljes formázás sem dobott semmilyen hibát. Sikertelen teszt esetén én is a screenshoton lévő hibaüzenetet kaptam, nálam is 4,8%-nál szállt el...Ettől függetlenül a live rendszer minden esetben elindult hiba nélkül és egy próbatelepítés is rendben lement. Illetve a korábban említett programokkal kiírt Linux ISO-knál sem volt soha semmilyen probléma a live rendszerek futtatását / telepítését illetően.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák