Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz arn #44 üzenetére

    A "válaszok" ezek voltak:
    Z-s auto tuning lap, elengedett TDP és nem kommunikált allcore Turbo órajelek.
    Most auto tuning program, hogy aki eddig nem húzta 200W 5GHz-re az is hátha kap vmi pluszt.
    Meg esetleg 1-2 cikk, hogy Cinebench-el meg társaival mérni már nem menő többé.

    Egyértelmű, hogy csak a kapálózás megy sajnos.

    Kíváncsi leszek ha megjönnek a tesztek és esetleg tényleg beéri 4.5GHz-en az AMD az 5GHz Intelt (és mondjuk kisebb fogyasztással) akkor mi marad az eddig, amúgy is nagyon erős érvekből.
    De biztos nem éri be (mindenhol) és akkor marad a sámsonos vicc szerint némi kapaszkodó... :)

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz arn #44 üzenetére

    És 1 szálon mit tud? Mert az biztos jó hogy 4 helyett 12 mag matyizik játék alatt, ami meg dolgozik az lassú. Nyilván IGP mellé nem érdekes, de 2080Ti mellé már azt veszem amelyik jobban kihajtja. Ez jelenleg a 9900K. Majd ha az AMD mutat olyat, ami _tesztekben_ is képes tartani vele a lépést _és_ olcsóbb is, akkor váltok. (Mondjuk én pont nem, mert ugyanolyanra minek.) De ilyenkor az AMD is megnyomja a cerkát, ők is ugyanannyit kérnek mint az Intel, és megint ugyanott vagyunk hogy ugyanaz a teljesítmény ugyanazon az áron, akkor meg hol itt a világmegváltás, miért pont AMD? Persze ha szokásuktól eltérően olcsóbban adják ugyanazt, akkor oké.

    Ennyi maghoz én azért hiányolom a memória sávszélt, nemrég még a 6 magos HEDT-hez is 4 chanel kellett, most 16 maghoz meg elég a 2? Nemá... És ez az Intelre is igaz. Szerintem a magszám most az új buzzword.

Új hozzászólás Aktív témák