Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz CactuS #474 üzenetére

    Nyilván nem volt teljesen komoly amit írtam, ha nem jött volna le... kollégára reagáltam csak, annak is a nyitó mondatára hogy hát milyen szomorú ez az árazás... biztos 200 EUR-ért kellene adni a csúcsot, meg nyerni a lottón mindig... :D

    Persze hogy azoknak számít ez, akik most vesznek majd gépet, vagy a közeljövőben tervezik... azért nem mindegy hogy X pénzért 4c/8t procit, vagy 8c/16t procit kapsz, neked se lenne mindegy... gondolom nem az előbbit vennéd, ha ma vennéd.
    Én még emlékszem mikor itt ment a GTX1080 overkillezés meg a 8GB elég minden bólogatás... aztán lám, kiderül elég hamar hogy nem.
    Ha itt befigyelnek majd a "jobbnál jobb" (:D) 8 magra írt low level konzol portok, lesz itt még nagyobb sírás is szerintem, csak már proci fronton is. Nyilván nehéz megjósolni előre mi lesz, csak aztán ne lepődjünk meg majd.
    Most meg örülni kell hogy a tegnapi 4 magos proci áráért, ma már 8 magost kapsz. Vagy kinek nem fért eddig bele az i7, mostmár majd beleférhet valami hasonló proci a budget gépébe is. i5 vagy akár i3 helyett is valami sokkal jobb alternatíva. Aztán mehet mostmár nyugodtabban BF1 multizni meg GTA-zni.
    (Bár azért szvsz aki mostanában vett i7-et, az azért biztos fog egy kicsi szentségelni. :DDD No nem azért mert lassabb a gépe (nem vagy max picit), hanem azért mert a pénztárcája lett szükségtelenül könnyebb.)

    Szóval én csak azt nem értettem, hova itt a síránkozás az árazáson meg a hasonlítgatáson, hogy jajj ugyanannyiba kerül mint egy gyengébb intel proci azonos árakon... jajj már nem is tetszik... vagy tudom is én mi van ilyenkor a fejükben. :D
    Az meg hogy EU-ban drágább, mint odakint, ez meg evidenicia... ma már mindenkinek tudni kéne.

    Nyilván senki sem maga ellensége, az látszik hogy azonos órajelen azonos kb mint az intel... innentől a több mag csak előny lehet azonos áron... nyilván nem fogják a 4 magos proci alá vágni az áraikat... oda majd jön a 4 magos meg a 6 magos cucc elvileg.
    Csak érdekes lesz a kérdés mikor majd az lesz hogy 200-300 EUR lesz a 6 magos, akkor meg azzal az lesz a baj hogy annyiba kerül a i5/i7 4 magos is? Meg akkor mit fognak mondani a 6800K-ra mikor mellé teszik. :)
    TKO. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák