Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz King Unique #223 üzenetére

    2. LOL ott linkelgettem(ja igen ignor), de ha nagyon szeretnéd és a Bing képtelen ilyesmit megtalálni végig linkelhetem minden egyes verzióra. Látom itt is gondok vannak a hosszútávú memóriával, még szerencse, hogy a Google-ével nincs.

    "Nem tudom eldönteni, hogy most hirtelen MS hater, avagy fanboy vagy-e"
    Képzeld egyik se. :Y Hihetetlen mi? Léteznek a Földön értelmes gondolkodni tudó egyedek is.
    Nyilván ha valakinek annyira korlátozott a felfogása, hogy számára egy termék iránti jogos kritika = hater, persze ehhez nem árt ugye hívőnek lenni. Továbbra is egy mentális betegségének tartom, egy cég, egy termék, egy tárgy iránti imádatot és hitvallást.

    3. "gyakorlatilag azzal van tele a internet" Hát persze, tele... Ezt meséld már el anyámnak.
    Látom te se tudod értelmezni a frissítés és a frissítés közti különbséget. :U
    De hát előre leírtam, hogy a user a hülye lesz a válasz, ez elég nyilvánvaló. :)

    4. Egy user ennyit lát:

    Meséld el nekem, hogy van itt egy szó is backup ról? :U
    Milyen figyelmeztetés és felvilágosítás van itt?

    5. Aha tehát ha valaki jogosan kiritizálja az MS, hogy már megint elbaszta a frissítés és évek alatt se javította akkor az csak "MS hater" lehet semmi más.

    (#229) King Unique: Tök szerencse, hogy egy Windows Upgrade nem végez 30GB írást a lemezre, de tényleg. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák