Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz r3dsnake #42 üzenetére

    "Ha így nézed, akkor sokkal inkább iPad, hosszabb üzemidővel, nagyobb felbontással, jobban használható képaránnyal, és egy rakás minőségi alkalmazással."

    Nézd, neked jobb a 4:3, nekem jobb a 16:9. Mindkettőt párhuzamosan használtam, és nekem jobban bejött a 16:9, mivel többször van, hogy 1:3-ban pl skype megy, 2:3-ban meg valamit böngészek a neten. Azaz a böngészőt ilyenkor szintén 4:3 arányban használom, csak ugye az ipad-on nincs osztott képernyő, és így ott egy app kitölti a teljes képernyőt. Itt nem, itt pl nézem a leveleimet (pl vatera termékfigyelő) és ha rákattintok egy levélben a linkre, akkor fél képernyőn meg is mutatja azt a böngészőben azonnal. Nekem ez nagy előrelépés az ipadomhoz képest. A 10-12 óra, amit tud általános használatban a Surface szintén kielégítő, nekem az ipad is ennyit vitt. A felbontás nem érdekel, elég a HD nekem bőven, pl sokkal jobb az, hogy eleve beállithatom a böngészőben, hogy minden oldalt egy fix nagyitással hozzon, hogy a szélén levő holttér eltűnjön. Azok az appok, amik nekem fontosak voltak ipadon, kivétel nélkül megvannak RT-n is, igy ez sem szempont.

    (#43) satz18

    Ez az Asus érdekes lehet, ha tényleg 110 lesz, akkor elgondolkodom, hogy a Surface RT-t lecserélem rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák