Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    válasz lovas93 #5190 üzenetére

    A kérdés mennyire tudsz elszakadni a MIUI-tól. Pont itt a topikban írtam miért nem szerettem soha a MIUI-féle módosított androidokat (#5095) és hiába tetszik egy Xiaomi telefon nem fogom megvenni a szoftver miatt ha az első pár perc után az ablakon dobnám ki mert nem rezeg a karkötőm vagy nem jönnek az értesítések (kicsit olyan mint a régebbi Peugeot: vezetni jó volt ugyan csak az indexen kívül ne kelljen bármi máshoz hozzányúlni mert akkor már keresem a benzineskannát). Ez az 5. Pixelem és egyik sem volt hibátlan, a Google vmit mindig elbaltázott (kevés memória, kicsi akku, gyenge SoC) viszont mindig tűréshatáron belül volt. Hozzáteszem a hardveres és szoftveres hibák szerencsére elkerültek, nem volt durva merülés, elváló kijelző. A P5-öt kihagytam a középszerű SoC és a kihangosítás gyengesége, a P6-ot az első generációs Tensor miatt: a G2 már sokkal jobban sikerült, ezért is mertem belevágni a P7-be. Üzemidőben még pont határeset, viszont csak Pixelnél kapom meg azt a fotós megbízhatóságot ami kell. Nincs időm babrálni záridővel, fókusszal (most h van már gyerek még inkább lehetetlen bármit is állítani), a jó fotó meg fontos.
    Szóval én személy szerint ajánlom, az viszont Tőled függ mi fér bele. A lock screen QS persze zavar, azzal vigasztalom magam h nem sűrűn fordul elő telefonlopás a környezetemben. Ha meg ellopták kb. úgyis mindegy...

    [ Szerkesztve ]

    Pixel / OnePlus Pad

Új hozzászólás Aktív témák