Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Uchimata

    tag

    válasz E-Maxx #68 üzenetére

    ...kell rá egy hűtő, hacsak nem vagy süket, és egyedül élsz, egy jégveremben.

    Ez nagyon állat beszólás, ezt megjegyzem :C

  • Uchimata

    tag

    Átolvastam a dolgokat. Sajnos meg kell hogy mondjam, a cikk végeztével a tökéletes üresség érzése járt át -- hogy álköltőien mondjam :DDD . Kőkemény favágó munkával végigrobotolta a cikk írója a rengeteg tesztet (ezért minden tiszteletem Flessnek :R ), majd a végén a Parci által is emlegetett mély szakmai hátteret mintha direkt elhallgatná előlünk. Hiányzik a konklúzió!!! (mert az, hogy mindenki válasszon magának egy neki tetszőt a cikk és az árak alapján -- amely sokszor köszönőviszonyban sincs a valós árakkal --, az nem konklúzió).

    Páran ATI elfogultságot emlegetnek, én meg pont hiányolom a személyes benyomásokat. Azt, amikor az ember nem (csak) a számokat látja, hanem az egészet, a TERMÉKET. Ha már megateszt, akkor a legtöbb jóindulattal lehet elvárni az olyan objektív szempontok felsorolását az ajánláskor, amelyek az elmúlt időszakban napvilágot láttak a kártyákkal kapcsolatban, mint a venti hangerő, a tuning potenciál, meg ilyenek. Ráadásul ezek az adatok megvannak házon belül. Ezt pedig már -- prémium elvárásként akkor is idebiggyesztem :P -- simán ki lehetne egészíteni a tesztelő személyes benyomásaival, azokkal a dolgokkal, amit mi földi halandók sose tudnánk megfogalmazni, de Fless a szakmai hátterével értené hogy miért nem tetszik neki a karesz, vagy éppen miért nőtt annyira a szívéhez (ilyenek a driverek bizonytalanságai, a kiegészítő szolgáltatások ergonómiája, mint pl. egy o/c programé, stb.).

    Ha ez egy 2008-as megateszt, akkor elégnek kéne lennie csak ezt elolvasni, hogy a kedvencemet megtaláljam bennük, ehhelyett többre megyek, ha az árakat kinézem egy árgépen vagy egy ismertebb kiskereskedőnél, majd az ott még beleférős kártyára vonatkozó bármely korábbi tesztet elolvasom. Ennél eddig csak jobb tesztet olvastam itt.

    Összegzésként: óriási munkát sejtek a háttérben, de valahogy benn maradt a gőz, amolyan elkapkodott az egész. :F

    És ezt nem tudom magamban tartani, akkor se, ha már 1000-en leírták: Drága (DDR3) és lassú memóriából, és még keveset is? Vista 32 bit? Se nem gémer konfig, se nem valós. Ilyen konfigja annak van, akit durván átb*sztak. Ilyet nem szabad megengednie magának egy HC hardware oldalnak! :O

    Elnézést ha erős voltam, de legalább őszinte :K

    [ Szerkesztve ]

  • Uchimata

    tag

    válasz einstein #266 üzenetére

    Nekem is a 4 GB RAM-mal lett csak smooth a Crysis (alap, nem a Warhead). Örültem is neki, amikor visszakaptam a kölcsönbe adott moduljaimat . Meg nekem 64 bites a Vista.

  • Uchimata

    tag

    válasz gbors #291 üzenetére

    Csak itt a fórumban hozzászólók közül jópáran alátámasztottuk már a saját tényleges tapasznyalatainkkal. Ha nem hiszed, amit mások mondanak, akkor te fáradj az utánajárással, ne a többiek szavát kérdőjelezd meg.

    Igen is van játékélményben különbség a 2 GB - 4 GB között, és ezt egy átlag user mindenféle hack-elt windóz nélküli gépére értem, nekem legalábbis XP-n és Vista 64-en van ilyen tapasztalatom.

  • Uchimata

    tag

    válasz gbors #313 üzenetére

    CINIZMUS ON
    Rendben, sokfélék vagyunk, ettől olyan szép a világ. Te a te véleményed alapján vásárolsz, én az enyém alapján, a lényeg, hogy mindegyikünk elégedett legyen, amikor a boltból távozik a vassal. Ha szerinted alaptalanok azok a megjegyzések, melyeket az olvasók osztanak meg a többiekkel, akkor neked is kár a véleményedet itt megosztanod, mert a te véleményeddel is így bánnak majd a többiek, nem?
    CINIZMUS OFF

    gbors - ...elfelejtettétek, honnan indult ki ez a vita

    Nem felejtettük el, és a hozzászólásaink is pont erre vonatkoznak.

    gbors - ...és nyilván a teszt készítője erre odafigyelt.

    Ha csak 1-2 olvasói megjegyzést is komolyan veszel a topikban, akkor láthatod, hogy ez az a PH cikk, amelyre a kevéssé figyelt oda a stáb. Volt jópár cikk itt már, ahol térdre borultam, de ez nem az! Sajna-majna... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák