Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz snezenyek #30 üzenetére

    Jo, ezzel en is tisztaban vagyok :). Neki mondd, ne nekem!

    Mar ma sem visz mindent, es a jovoben elkepzelheto, hogy meg tobb film fel fog akadni. (Mondom, ha kitalalnak valami mas tomoritesi eljarast, akkor elkepzelheto, hogy par ev mulva nem fog sok mindent vinni, bar addigra az ember valoszinuleg lecsereli egy masik lejatszora.)

    Nem azt mondtam, hogy nem tud 5.1-et, hanem, hogy a PC-s 5.1-es rendszerek tobbseget nem lehet rakotni. Es a DTS hangsavok kezelesevel is vannak gondok.

    Ettol fuggetlenul valoban megeri az arat :)!

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz snezenyek #30 üzenetére

    Alex 91 úgy értette, hogy nincs rajta 5.1 analóg kimenet, (3*jack), így a pc-s aktív hangfalak nagy részét nem lehet közvetlenül rákötni. egy htpc-nél, (normálisabb nettop-nál is), igen.

    tényleg nagyon aranyos az asrock kis gépe. de én elképzelhetetlennek tartom, hogy ne én rakjam össze a szám íze szerint a gépet.

    annak viszont nagyon jó, aki a szereléshez, tervezéshez semmit sem konyít. csak miután hazaviszi, kicsit hangos lesz, mert occsó venti van benne, (mint ahogy írta feljebb valaki), meg kicsit ilyen, kicsit olyan.... - és kompomisszum hegyek, amik majd idővel, a használat során derülnek ki.

    továbbra is inkább 100-ért összerakom magamnak. és pio-t teszek bele, scyte-ot, és seasonic-ot. nem 1-2 évig tartó másod osztályú összetevőket. (táp, venti, stb...)

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák