Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz arn #107 üzenetére

    Öööö nem. Ismerek olyan embert, aki játék előtt újraindítja a 2600-al szerelt gépét mert egyébként valami probléma van (crash, fagyás stb). Másik ismerősöm szintén a Ryzent választotta és ő is mindig cumizik valamivel és gyakran halljuk tőle, hogy ez meg az nem működik crashel vagy épp megfagy. Beismerni persze egyik sem akarja azt, hogy lehet jobb lett volna intelt venni mert amikor épp működik akkor nagyon jó teljesítményt nyújt.
    Másrészt nekem fejlesztésre is kell a gép és az AMD-vel azon a téren is csak a nyűg van. Intel sokkal stabilabb fejlesztői szemszögből. Cégnél is használunk AMD gépeket, hát a pokol tüzére kívánjuk őket egytől egyig (a rendszergazda amolyan ott spórolunk ahol csak tudunk hozzáállású).

    Félreértés ne essék én ettől függetlenül tisztelem az AMD-t azért mert előrukkolt a Ryzennel és remélhetőleg tovább szárnyalnak majd a Zen 2-vel, így legalább meg lesz szorongatva az eddig unatkozó Intel. Azt is megértem, hogy sokak igényeit teljesen kiszolgálja az AMD és semmi problémájuk nincs a rendszerrel. Mondjuk az 1900X gondolatával én is eljátszogattam de ennyi.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák