Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz #04824576 #11 üzenetére

    Milyen döntésekkel? Kielemezted az elmúlt 5 év kettő cégre vonatkozó gazdasági döntéseit? Ami hatással lesz a következő 10 évre?
    Az mondjuk nem zavar gondolom, hogy az AMD nem szállít processzort, 0 petákot költ reklámra. 0 a promóció.
    Nem én találtam ki, német belsős emberek beszélik a dolgot.
    Nem fog nyugi.

    Nem a Kádár rendszerben vagyunk. Bár ez nem látszik sajnos...

    Ott ez a mese elmenne, hiszen minden jó proletár tudja, hogy kádár jancsi bácsi mindennél jobban szerette krumlilevest még többen látták, hogy panelban lakott, de még ennél is többen látták, hogy a Balatonban a proletárokkal fürdött együtt....

    Tudod van a szemét nyugati vicc:
    Kádár János és J. F. Kennedy találkoznak. Kádár udvariasan megkérdezi: „Elnök úr, hogy élnek önöknél az emberek, mennyit keresnek, mire költik?”„Hát nálunk egy átlagos dolgozó megkeres ezer dollárt havonta. Ebből százötven dollárt levonunk adóba, száz dollárért élelmet vásárol, ugyanennyit ruházkodásra költ” –s ezzel Kennedy megáll a felsorolásban.„Jó, jó –mondja Kádár -de a többit mire költi?” Kennedy széttárja a kezét: „Nem tudom. Nem érdekel minket. Nem kutatjuk.”Most Kennedy kérdez: „Önöknél hogy élnek az emberek?”„Nálunk egy átlagos dolgozó megkeres havi ezer forintot. Ebből hétszáz forintot elkölt élelemre, négyszázat ruházkodásra, másik négyszázat félretesz kocsira” –s itt Kádár megáll a felsorolásban.„Jó, jó –mondja Kennedy -de hát a többi pénzt honnan szerzi?” Most Kádár tárja szét a karját: „Nem tudom. Nem érdekel minket. Nem kutatjuk.”

    Na ezek a hozzászólások a való világban kb ennyire valósak. Kádár és Kennedy soha nem találkoztak...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák