Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kalandor

    HÁZIGAZDA

    válasz guriga1234 #67 üzenetére

    Nem tudom, hogy mennyi tapasztalatod van vezetés terén, de hidd el, hogy az esetek túlnyomó részében látszik előre, ha lesz valami.
    Egyik balesetemnél se látszott semmi előre, csatt és kész. De neked sok sikert a kapcsolgatáshoz, és reméljük örökre megmaradsz ennél a véleményednél, mert az azt jelenti, nem volt baleseted.

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz guriga1234 #67 üzenetére

    Az utóbbi kettő évben, négy alkalommal hajtottak nekem.

    Az első alkalommal egy BMW tolt rám egy VW-t, a hirtelen kialakuló torlódásban Halottam hogy mögöttem puffantak. már kezdtem örülni, amikor beért a megtolt autó.
    A második egy fiatal nő volt. Piros lámpa után, a kétsávos úton, gázt adott és sávot váltott. Húzódtam amennyire lehetett, de elvitte egy kicsit a kocsi jobb elejét, az ő kocsija oldalával.

    Ha arra gondolsz, hogy a kocsi baloldala, következett, akkor nem tévedsz.
    Szabálytalan sávváltással húzták meg a kocsi bal hátulját. Ez volt a legkritikusabb szituáció. Tanú nem volt és a vezető nem ismerte el a felelősségét. (Egy ideig.) A teljesen egyenesen haladásról készült felvétel aranyat ért.
    A koccanás helyétől 100 méterre, ismét a kocsi hátulját találták el, karácsony előtt. Megint beállt a sor. (A követési távolságot sokan félreértik.)

    A két ráfutásos koccanásról tudtam előre. A másodiknál tisztán látszódott, nem tud megállni mögöttem az autó. Ha a kamera bekapcsolásával foglalkozok, akkor én is megtoltam volna az előttem haladót.
    Van egy eszköz, ami keveset fogyaszt. Ha használom, ha nem, idővel tönkre teszi nyári forróság. Inkább használom. És szívesen vásárolok új SD kártyát, ha elhasználódik a régi. A harmadik autó, bérautó volt. Nagy önrésszel, ha saját hibából sérül a jármű.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák