Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz XuChi #32 üzenetére

    Soha nem pattogtak érte, tudják hogy mi ez, ők is ugyanezt csinálták amikor Coil Whine-s karit adtam vissza, volt ahol helyben a kisker nyomta rá nekem, na mondom több sem kell.

    Ugyanez az álláspontjuk a hűtő levételről a gyártóknak, soha nem volt problémám gariztatásnál a matrica miatt, sehol, se Asus se MSI, amíg láthatóan nem a hűtő fel-le szerelése alatt keletkezett a hiba, vagy a szakszerűtlen visszaszerelés miatt addig nem húzzák a szájukat.
    Nálam úgy kezdenek a kártyáim hogy újra pasztázom őket, 1-2C sokat tud jelenteni ebben a nyári melegben.

    Valaki kérdezte hogy milyen ragasztó, én a keményebb ragasztópisztolyba valót szoktam használni mostanában, de pillanatragasztótól kezdve a két komponenses epoxy-ig minden jó (utóbbi nagyon jó mert rugalmas és könnyen kezelhető, de drága, viszont CPU delid után a kupak visszahelyezésére mindig ezt használom mert jól bírja a hőt.

    Apropo, arra figyeljetek hogy a ragasztó olvadáspontja 200C fölötti legyen, mert a VRM környéke azért szokott meleg lenni.

    (#41) Vikthor: Akkor ma nem veszek kenyeret, holnap amúgy is sütnek frissen a pékek.

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák