Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domos

    senior tag

    válasz PuMbA #16 üzenetére

    Így van, a ténylegesen üzleti notik Pro-val jönnek.

    If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

  • pengwin

    addikt

    válasz PuMbA #19 üzenetére

    Ha még megbíztok abban amit az MS látni enged a rendszeréből, akkor lelketek rajta.

    Eddig is fű alatt hozták a legtöbb változtatást szépen csendben, szóval én már nem hiszem el, hogy jóhiszeműen járnának el a felhasználókkal szemben.

    (#16) PuMbA
    Na ez nagy csacskaság volt.
    Thinkpad, szóval üzleti gép, még ha belépőszintű is.
    Gyanítom inkább azért csinálják a gyártók, mert annyira alap lenne, hogy Próval érkezik egy ilyen masina, hogy sokan már nem is ellenőrzik, ellenben a Home az olcsóbb a Lenovónak.

    (#18) YASKATIR
    Most egy fórumbeszélgetés kedvéért nem fogok jogi bizonyítást csinálni, bocsi.
    Keress rá, a netre posztolta pár hónapja egy szakértő.

    Egyébként birom az ilyen megjegyzéseket fórumon... mégis minek nézek én ki? Millió dolláros amerikai kiberbiztonsági cégnek feneketlen jogi büdzsével?

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

  • pengwin

    addikt

    válasz PuMbA #23 üzenetére

    A Thinkpadek kifejezetten üzleti gépek attól még, hogy a minőséget és a funkcionalitást nagyrészt levitték egy otthoni gép szintjére.
    Persze, nevetséges, hogy beépített az akksi, meg nincs rajtuk Pro OS, Ethernet csatlakozó vagy 1-nél több képkimenet de attól még ezeket a gépeket nem az otthoni felhasználóknak árulják.
    Szerinted mégis hányan vesznek ilyen alap Thinkpadet otthonra?
    Mindenki az ezeknél sokkal trendibb fém ultrabookokra vagy gémer laptopokra ájul, amik sokszor nem is drágábbak egy belépő TP-nél és funkcionalitásban is felveszik már a versenyt velük.

    Gondolkodtam az asztali gépem cseréjén, úgyhogy vettem használtan Zbook 15-öt meg Precision 7510-et, látom milyennek kéne lennie egy tisztességes munkaállomásnak, és azt is, hogy ezeknek a gépeknek sok erénye bele kéne férjen az olcsóbb munkagépekbe is. Pl. a gép mögé nyíló zsanértól hülyét kapok, és a HP reteszes fenéklemeze is zseniális.

    (#25) YASKATIR

    Szalmabáb érvelés ötös, gratulálok!
    Két hozzászólásra volt szükséged, hogy eljussál a személyeskedéshez.
    Nem hiszek a chemtrailben, de a husvéti nyusziban és az IT-Jézuskában sem.

    Szerintem egyszerűen szembe megy a józan ésszel, hogy megbízzak olyan cégekben, akik az elmúlt években mocskos húzások tömkelegével bizonyították, hogy gátlástalanok és nem tisztelik a felhasználó preferenciáit és beállításait. És az ilyen cégekről hajlamos vagyok elhinni, hogy továbbra sem tisztességesen járnak el velem szemben.

    Itt nem nekem kéne bizonyítani, hanem a Microsoftnak, hogy tényleg működnek a beállításaik.
    Legalább demonstrálniuk kéne nyíltan és meggyőzően szakértők előtt.
    De szerintem az OS ide vonatkozó részének megkérdőjelezhetetlenül nyílt forrásúnak kéne lennie.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák