Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz sad_Vamp #103 üzenetére

    A mindennek van létjogosultsága kizárólag a procivonalra értettem. Elvégre arról beszélgettünk.
    A pentium, i3-5-7, HEDT, Ryzen R3-5-7, Threadripper. Mindnek megvan a felhasználási köre, piaci szegmense, és egyben a létjogosultsága.
    Hogy mi van a japán tv piacon, nem jön ide, lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam.

    A telefon dologban igazad van, a marketing többet ér, mint a valós használhatóság, és sokan előbbi alapján döntenek.

    Mindössze azt a kijelentésedet akartam challenge-elni, hogy "miért venne mást, aki reálisan gondolkodik". Annyira nem egyértelmű a helyzet, bármennyire is kiváló ár/érték aránnyal rendelkezik a Ryzen család. Ebben sokkal jobbak, mint az Intel, tehát van igazság abban, amit mondasz, de túl erős így kijelenteni.
    Az ezutáni fejtegetésben egyetértek. Aki nem a maximumot akarja kihozni adott magszámból, vagy adott árból a legjobbat szeretné, esetleg a játékban tud kompromisszumot hozni (amit könnyű, hiszen nem komoly kompromisszumok ezek), a Ryzen jobb választás.

    "kiragadsz részeket":
    Persze, mert arra a részre akarok reagálni, az irreleváns részeket minek tegyem oda? Még valaki félreérti, mit szeretnék. Látod, így is félreérthető.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák