Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    válasz Dr. Akula #167 üzenetére

    "Nézd, a 10 egyértelműen jobb mint a 7, ezt tényszerűen nem nagyon lehet vitatni. "

    Felhasználási területfüggő a kérdés, valakinek jobb, valakinek nem. :) Pl. nekünk a sokféle PC gépparkra sajnos nem felelt egyelőre meg, az ugyanolyanokra viszont tökéletes.

    " Amikor a 7 jött ki, akkor az volt nekik szar és az XP az istencsászár."

    Emlékszem erre az időszakra, a Vistat szidta mindenki, a 7-et inkább úgy várták mint a Messiást. :D Jó is lett, bár szerintem SP2 óta a Vista is jó volt. :D

    "Régen azt se hitte el senki amit az MS szajkózott, hogy a hibák legalább fele a tré driverekből fakad, mindenki csak "persze, persze, magyarázzák a bizonyítványt...", aztán amikor a Lenovo fogta magát és a Thinkpadek drivereit átnézte, kijavítgatta, hirtelen lecsökkent az addig (jobb esetben) fél - 1 perc boot idő 15 másodpercre. Ennél jobb bizonyíték nem is jöhetett volna rá, hogy nem minden szar ami MS, nem szabad divatból fikázni."

    Értelek, és nem is gondolom hogy minden szar ami Microsoft. Szimplán, úgy gondolom hogy különböző felhaszálási területekre, különböző elvárt rendelkezésre álláshoz, különböző OS a megfelelő választás. Elhiszem, és tudom is, hogy a W10 sok mindenben fejlődött a W7-hez képest, de nem lett mindenben jobb. És amíg egy utód, nem mindenben jobb mint az előd, addig szerintem nem lehet kijelenteni, hogy egyértelműen mindenkinek a W10 jobb. :)

Új hozzászólás Aktív témák