Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nikosi

    csendes újonc

    válasz lenox #72 üzenetére

    Értem mire célzol csak nem mondod, ki így én mondom ki akkor helyedet a nekem szánt választ:

    A coin (a coin helyére tetszölegesen beszekezsthetsz bármelyik létező coin nevét) legális felhasználási lehetősége a jelenleg használ valuta/deviza (dollár, euro, stb...) leváltása a fehér/normál (nem illegális) kereskedelemben.

    Értem miért nem mondtad ez így ki mert ez jelenlegi formájában esélytelen és az is marad. Erről is beszélhetünk mert bőven meg tudom magyarázni miért is nem lesz a jelenlegi coinokból soha a már ismert pénz leváltó fizető eszköz.

    De mondok egy legális felhasználást helyetted, a bankok közötti pénzek mozgatását helyettesítő egyetemlegesen (világ) szinten elfogadott köztes fizetési eszköz. Na ez még elképzelhető is egy azért elég távoli jövőben ismerve az emberiséget és annak mentalitását.

    De ha lesz ilyen akkor az egy olyan coin lesz amit senki nem bányászhat, majd a bankok erre szolgáló szervertermeiben duruzsolnak a gépek és "bányásznak". Mezei embernek ebbe becsatlakozni se esélye se lehetősége nem lesz a bankok nem fogják hagyni. A mindenki által bányászható coinok meg megmaradnak annak amik.

    Ide is csak magamat idézem a jelenlegi coinokkal kapcsolatban:

    "Mindenki azt bányássza és úgy ahogy akarja, joga van hozzá akár nekem is, de attól még mindig az egész jobbára csak egy illegális fizetésekre és spekulatív hazardírozásra jó piac. Amin sokat lehet keresni, de nem kellene mögé ideológiát gyártani. Egy jó üzlet kétes moralitással, és semmi több."

Új hozzászólás Aktív témák