Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz tomcat78 #109 üzenetére

    A piac működik így az esetek nagy részében.

    Tehat akkor talalgatas, ebben az esetben vagy igy mukodik, vagy nem.

    De mint írtam is, mögöttes tartalom nélkül nekem inkább a szerencsejáték kategória.

    Ok, ne vegyel benne akkor reszt. De lottot is lehet venni, tehat aki akar, az hadd szerencsejatekozzon. A lottonal matematikailag rosszabb az eselyed, megsincs betiltva.

    Meg tudja valaki konkrétan mondani, hogy konkrétan az Ő csákánya mihez járul hozzá? Szerintem nem...

    Es te expert vagy? Szerintem meg irja, hogy mit szamol, ha valakit erdekelne meg tudna mondani, csak nem erdekel senkit, mert egyreszt a banyaszott coinert csinaljak, masreszt az info ugyis ott van a blockchainben, kb. lenyegtelen, hogy a te hw-et melyik reszet szamolta.

    Itt csak szerencse meg reménykedés van.

    Ez nagyon feluletes szemlelet. Egyreszt mezei banyasz ha naponta,hetente bevaltja a coint, akkor az konkretum, semmi szerencse. Ha nem igy lenne akkor nem lennenek akkora banyak. Persze van amikor alig termeli ki a koltseget bizonyos helyeken (ahol draga az aram), van amikor meg nagyon meghaladja, de ki lehet kapcsolni, ha eppen nem eri meg. Masreszt hosszu tavon kis jatekosnal szerintem is lutri, akik nagyban jatszanak, azok viszont tudjak mozgatni az arfolyamot, es abbol penzt csinalni. Az megint nem szerencse. Miert erdekes ez? Az, hogy nem lehet kockazatot elemezni, vagy lutri az kb. semmit nem szamit. Aki kockazatosnak gondolja nem fektet bele, ezt igy kell kezelni.

    #110
    Ez szerintem belátható módon egy érték-, világ- és önismereti válság, amibe tömegesen belekerültünk.

    Eljen a kapitalizmus ugyebar... Ez nem az egyen szintjen megoldhato problema. Marmint lehet, hogy egy-egy kulonleges valaki felul tud emelkedni, de a jelenlegi vilagrend ezt tamogatja, tehat tomegesen nem lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák