Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz lapa #99 üzenetére

    Az a Baj, hogy a Linux köthető domainba, pl az én Ubuntu-m is ott van a munkahelyemen. Tehát ez az érv megdőlt. Az AIX meg valódi Unix, tehát miért is kellene domain-ba kötni. A világos sör, na ez meg aztán nem ide tartozik... :D

    "kompatibilisek csípőből valami x-edig cég proprietary megoldásával?"

    Várj csak a föld 90 %-ban belső hálózatban AD van. Jelen esetbe X deffinícója X=90%. Akkor most a windows-nak, Linux-nak és mindennek kellene kompatibilisnek lennie egy valahanyadik rangú elavult Unix Like rendszerrel, azaz a MacOSX-el?

    Értem, sztem meg ez alapkövetelmény egy olyan rendszernél, amire a azt mondják a hívők, hogy a föld legmodernebb/fejlettebb (:DD) operációs rendszere ugye? Vagy Te szerinted egy valódi modern rendszernek nem kell ismernie a domain fogalmát? Persze ha belenézünk a mélyére akkor .... kiderül, hogy ez nem így van, csak így el lehet adni laikusoknak is drágán egy terméket, csak legalább ne jönnének észt osztani.

    Érdekes, de szerintem aki ilyet állít, az van a ló alás esve nem valamelyik oldalára.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz lapa #105 üzenetére

    Nem erről van szó, hanem arról, hogy az az egyetem ugye valamilyen formán de szervezetnek, vagy cégnek, vagy vállalati informatikai rendszernek számít. Ahova, kell egy Policy. Ennek nem felelt volna meg a Mac , ha nincs rajta Windows, mivel ugyan képes LDAP-be csatlakozni, de már arra nem, hogy policy-t is lehúzzon a szerverről. És sajnos, ha a cégek belső hálózatában 90%-ban Windows server van, akkor miért is probléma az, ha egy rendszergazda elvárja, hogy megfeleljen a céges policy-nak a termék, amit a hálózatba köt?

    Ennyi lett volna a lényeg.

    "jó sok mindent írtál, csak nem sok értelme van."

    Számodra nincs értelme. Ez a te dolgod.

    tDr1v3r

    "Sajnálom, hogy téged az érzelmeid, és nem a tények irányítanak."

    Ezzel csak az a gáz, hogy nem vagyok elfogult semmilyen rendszer irányába, és nap mint nap Windows-t használok első rendszernek. :))

    Igen, akkor mit keresel itt a MacOSX-es védelem stratégiáddal. A gáz az, hogy én pedig Linux, Windows servereket, valamint, Linux, Windows hostokat is használok, ma már MacOSX-et nem, de 1,5 évig azt is használtam, valamint, ezt tanultam, ne haragudj ha megpróbálok érteni hozzá.

    Mindegy, bizonyítsd csak hogy fikázni jársz ide... ráadásul olyan témában, ami kicsit se kapcsolódik az OS X-hez.

    Akkor vajon Te miért jöttél ide? :D Fikázni? Értem. Mesélj már az oprendszerekről nekem egy picit, ha már ilyen nagy mellénnyel vagy. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák