Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz hettaki #29 üzenetére

    Na persze, mégis milyen jó oldalát látod ennek? Mert én max azt, hogy a sokak által agyon hype-olt apple support a béka segge alatt sincs. Ismét...

    Buvartacsko nem is beszélt az Apple Support-ról. Irónikusan írta, hogy örüljünk a jó oldalának, nem néznek minket hülyének, azt hiszik mindenki tud angolul... Nem értem, te hogy jutottál el az "agyon hypeolt Apple Support-ig" :D

    Amúgy én is örülök, megjelent az iTunes, mert végre van értelme megvenni, már aki meg akarja venni, az apple termékeket, itt is kerek kész terméket kapnak az emberek, szinte teljes szolgáltatáshalmazzal.

    Miért is kellene megvenni egy Apple terméket, az iTunes-hoz? Tudtommal 8 éve elérhető Windows-ra is! Legalább tudnád, hogy mit fikázol... Mellesleg az iTunes nem most jelent meg, nem értem miért írod azt, hogy megjelent, van értelme megvenni az Apple termékeket. :F

    Depression

    Én meg nem örülök egyik külföldi szolgáltatónak sem, akik arra ösztönzik az embert, hogy a pénzét egyenesen külfödre küldje. Tényleg mekkora nagy buli, hogy a magyar zene és filmek után mi magyarok is amerikába adózzunk!

    Magyar zenét egyértelmű, hogy a magyaroktól veszik, miért adóznánk Amerikába? Egyébként az Artisjus eleget lop össze a magyar "művészeknek" meg saját maguknak is. Nem látom, hogy Vastag Csaba is nyomorban élne. Magyar film? :D Ha a szinkronra gondolsz, azok után is fizetnek a magyaroknak.

    Közben meg sír mindeki szája, hogy válság meg munkanélküliség, meg állacsőd van.

    Igen, erről az Apple meg Amerika tehet.

    [ Szerkesztve ]

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

  • anulu

    félisten

    válasz hettaki #29 üzenetére

    "Ennyi erővel, minek magyar nyelvű menű a telefonokra, minek a magyar nyelvű oprendszer, szofverek, meg miért nem angolul csinálják a magyar filmeket is."

    erről annyit, h az gépemen az OS-nél és a telefonjaimnál is az elsők között volt, h átállítottam angolra. hagyjanak békén a félrefordításokkal. én így állok hozzá. valamint nem hoz zavarba, ha még magyar felirat sincs az angol nyelvű filmhez. ja bocs, hogy azon gyök2 százalékába tartozom Mo lakosságának, amelyik beszél idegen nyelven...

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák