Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    tudjátok van egy olyan sanda gyanúm, hogy majd ha megjelenik, rengeteg tesztoldalon fogják megemlíteni azt, hogy az első rész közelében sem ér..és hogy elGTÁsodott...már csak az autók vezetését nézzétek meg....szinte derékszögben veszi a kanyart a járgány...azért az első részben ez nem iylen volt... :( :O

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    az első rész azért ütött akkorát mindenkinél, mert nem is ütött :C - ergo én pl. abszolút nem is tudtam a játékról míg ki nem próbáltam...sztem nem is volt neki akkora marketingje mint a GTA3-nak...és sztem a Mafia első része a játékosok között vált naggyá..nem pedig a reklámhadjáratnak köszönhetően...már csak azért is, mert a GTA3-at a nagynevű Rockstar, a Mafia-t pedig egy akkor még ismeretlen cseh cég csinálta...

    De jobb nála az nem vitás...

    Ebben a Mafia kettőben viszont oylan baromságok lesznek, mint az edzőterem, barátnő, kajálás...mint a San Andreas-ban....és nem kell...engem idegesített amikor állandóan gyúrni kellett meg kajálni meg randizni...csomó időt vett el....

    Itt maradjon meg a linearitás...!!!

    Amúgy ezt előbb kezdték fejleszteni mint a GTA4-et...vagy inkább egy időben...de ez a sok baromság a San Andreas-ból került/kerül majd bele :( :((

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák