Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz MacCaine #9 üzenetére

    "Hol van ebben az AD?"
    jahbocs - igy csak az a kerdes marad, minek okoskodsz bele az ad-s hir topic-jaba

    "Szóval egy egyszerű nem ide-oda ugrálós módszerrel kiválasztott, cicisGizi által is simán megalkotható jelszóba is beletörik a bicskád?"
    bele, ha neked ettol jobb (semmi koze a dolognak az alulmotivaltsaghoz, vagy a szabadidohianyhoz)

    "Sehol sem állítottam, hogy értek hozzá."
    en tudom, de nem pont igy adtad elo magad

    "Mint például te?"
    nem, konkretan sh4d0w forumtarsra gondoltam

    "Azt írtad, hogy a kártyáról egyszerű szabállyal választott jelszavak nem eléggé biztonságosak, mert a kártya kikerülése esetén könnyen törhetőek. Erre válaszoltam, hogy ugyanúgy, ahogy a szótárban megtalálható szavakat, az egyszerű szabállyal a kártyáról összeszedett jelszavak használatát is meg lehet tiltani."
    csak kezded kapisgalni, mi a gond

    "A rendszer megfelelő beállításával. Ha úgy jobban tetszik, az általad kiszámolt 140-párezer jelszó NEM használható."
    erdekelne, hogy ezt mikent kivanod megvalositai

    "Akkor minek kérdezted? És mostmár duplán áll a kérdés: tényleg én vagyok a hülye? " azok utan, hogy be is idezed, minek kerdeztem, a kerdes, hogy tenyleg te vagy-e a hulye, annyira magas labda, hogy csak szanalombol nem utom le

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák