Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GuguGuru

    tag

    Sziasztok, nekem már a megjelenés óta MX1000-esem van, és a következő tapasztalatokat írnám még le:

    1.) a hatótávolság nagy kamu, kb. k.5 métertől már akad, nem megy, és FPS-ezéshez bizony csak akkor tökéletesen pontos, ha kb. 20 cm-re van a jeladótól, így én oda tettem az orra elé, a monitor alá... :D Különben érezni egy kis késést.

    2.) A gombokat érdemes átprograomzni, én pl.: különböző általam nem használt betükre, billentyűkre szoktam, amit aztán a játékokban hozzárendelek ehhez ahhoz, és máris a fölösleg flip/stb. funkciók helyett rendes egerünk van... ami programozható

    3.) az enyém kora ellenére is nagyon jól birja akkuval, még most is elmegy 1 hetet, bár eleinte 2.5 hetet is ment, annak ellenére , hogy a napom felét gép elött töltöm, enetzés, munka ilyesmi, szóval ebből a szempontból hibátlan

    4.) Szintén a korából adódóan az enyémnek nullára szétkoptak a tappancsai, emiatt lecsökken a szenzor és a felület között a távolság, és elkezd az egér pontatlan lenni/akadni. Először vettem egy Razer Exact Mat-ot, hátha az megoldja, de nem. Onnan tudtam hogy ez a hiba, hogy ha megemeltem eg egészen picit az egeret, ujra pontos volt... :R
    Ugyhogy ez ellen az egyetlen megoldás, hogy vettem új teflon talpakat, és azóta 100%osan jól működik... Csak ajánlani tudom mindenkinek.
    Ezenkívül ilyen korban már elkezd feljönni amatrica az aljáról, ami szintén FPS-ben kisebb akadásokat okoz (én nagyon érrzékeny vok rá, szal nem biztos hogy mást zavarna :U ) de a gari miatt ugy érdemes leszedni, hogy egy füzetbe, vagy akármibe ami ilyen fóliázott kemény papir beragsaztani, és akkor vissza lehet tenni ha gond van vele és gari kell.

    Amúgy hibátlan egér, megvenném ujra, de legközelebb majd azért mégjobban körülnézek, hiszen egy jó egér hihetetlenül fontos kiegészitő... :U Élet és halál között dönt, akár játék :)) akár munkáról van szó...

    Giga Z77-D3H, Core i5 3570K@4Ghz 1.15V, Xigma Dark Knight,2x2048Mb Corsair VengeanceC9,MSI_GTX480_TwinFrozr2@830/2000,CorsairVX550,LogitMX1000/G15, FanatecGT3RSV2+Clubsport

Új hozzászólás Aktív témák