Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dkekesi

    tag

    Sziasztok,

    Tesztelés közben nem tapasztaltatok olyat az MX5000 esetén, hogy a billentyűzet "eldobta" a kapcsolatot? Nekem már totál elegem van belőle, hogy 40cm-re van BT a vevő a bill.-től, tiszta rálátással és így is szakad a kapcsolat. Régen a gép fenekében volt a BT vevő, de egy kábellel kivezettem az asztal hátuljához, mert azt olvastam, hogy jó ha van rálátás. Hát most van rálátás, nincs távolság (interferencia sincs, mert nincs hangfal és CRT monitor a közelben, csak egy viszonyag modern LCD) és mégis eldobálja a kapcsolatot valamint lassan reagál a leütésekre (ezt még elnézem). Az egér, ami hozzá járt szintén furcsa dolgokat művel: időnként iszonyat "szaggat" a mozgása és csak 2-3 másodperc (!) múlva hajtja végre a mozgást (kvázi bufferel egyet). Ezen csak az segít, ha felemelem az egeret és odébbtesztem. De ezt 20 perceneként kell eljátszani... :W :W :W Már a Windowst is újrahúztam (angol XP SP2) abban a reményben, hogy valami régi BT-s vacakkal összeakadt, de semmi.
    Továbbá melyik BT drivert tettétek fel? A Logitech-ét (azt hiszem ez a default) vagy az MS félét?

    Előre is köszi a válaszokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák