Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz #51736960 #19 üzenetére

    F@sza. :(((

    Egyik rokonom ismerőse motorosbalesetet szenvedett. Kórházban (Vác) le akarták vágni a lábát. Nem engedte és hazajött. A lába pedig meggyógyult magától.
    Ennyit a magyar egészségügyről.

    Az én háziorvosom pár éve halt meg szívrohamban. Egy elhízott 55-60 év körüli pacák volt aki folyamatosan szívta a cigit. Még rendelés közben a rendelőben is! :(((

    De az egyetem orvosa is egy iszonyat flegma, lesz@rok mindenkit alak volt.

    A nem magánfogorvosok nagy része pedig horror miket művel.
    A sajátomhoz kb 1 évig jártam hogy fáj a fogam. Még meg is röntgeneztetett. Nem talált semmit. Végül meguntam és elmentem egy magánfogorvoshoz. Belenézett a számba és megmondta hogy mi a gond. Azért volt egy röntgen is és tényleg az volt a gond (tályog).
    Könnyedén megoldotta a dolgot.

    De voltam én már olyan háziorvosnál is aki már vagy 80 éves volt és tök szenilis.

    Nemegyszer voltam már ilyen-olyan bajjal orvosnál és soha egyik sem tudott segíteni. Hacsak nem arról volt szó hogy be kellett kötni egy sebet.

    Szánalmas.

    Az a baj, hogy a jó orvosok nagyrésze kimegy külföldre ill magánpraktizál. Kórházba, sztk-ba, háziorvosnak meg szinte csak a kontárok mennek.
    Persze én is ismerek olyan orvost aki lelkiismeretes és jól végzi a munkáját, de nem túl gyakori.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák