Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz mepet #33 üzenetére

    Sztereotípiák... ezek mozgatják az ostoba, proli magyart :)

    Ha valaminek nincs elég nagy neve, akkor az csak szar lehet.
    Én érdekes módon, eddig csak a márkás vackokkal fürödtem be

    Mindenki sipítozik és szidja a francia autókat, mégis a fóccágennyeik meg merciek durrannak le sorra ;)
    Nem veszünk Suzukit meg Daciat, mert az proli... mégis sokkal kisebb hibaaránnyal működnek. De ha a szomszéd, akinek a szomszéd szomszédjának a szerelőjének az ismerősének a szerelője mondta, akkor az úgy van.

    Vagy volt már vele tapasztalatod? Egyszer vettél valamit, ami szar volt? Huh, akkor biztosan szar az egész :D
    Én annak ellenére szavaztam meg minden egyes alkalommal bizalmat X terméknek, hogy korábban azonos márka más termékével, vagy más márka hasonló presztizsű cikkével megszívtam. Nem volt mindig ugyanaz a végeredmény ;) Nem minden márkás cikkem volt szar, de a lehurrogottak közül, saját meglepetésemre is, gyakrabban kerültek elő minőségibb darabok ;)

    Az Asrock megint kitett magáért.Jó az a deszka.

    Ugye? pedig emlékszem, még kb 5-6éve is az olcsó, futottak még kategóriába sorolta mindenki. Tény, hogy nem voltak igazán erősek tuning terén, azonban a hiedelmekkel és sztereotípiákkal ellentétben már akkor is hihetetlenül megbízhatóak és tartósak voltak (pedig a legolcsóbbak közé tartozott)

    [ Szerkesztve ]

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák