Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BrianDK

    tag

    válasz SkyLine3000 #9887 üzenetére

    Ok, tényleg nem kötekedni szeretnék, de tapasztalatból beszélsz - próbáltál-e már több napig, esetleg egy teljes hónapon keresztül WP-t használni - vagy csak félinformációkra hagyatkozol, amit "hallottál, olvastál".

    Más: valaki felhozta, hogy 200 Ft-ba kerül egy app... hát borzalom. Persze, ha valakinek apuci vette a telefont, annak tényleg jobban megéri egy android, amire annyi "szürkeimportos" appot teszel, amennyit nem szégyelsz.

    De 100 szónak is egy a vége: nekem (nekünk) a WP jön be jobban, nektek meg az F6 (amire én is azt mondtam, hogy a LEGJOBB választás az androidos középkategóriás piacból). Attól, hogy én másképp gondolom még nem kell megkövezni. Mindig vizsgálj meg egy dolgot több oldalról is, és akkor talán kevesebb csalódás ér. Lehet anélkül mindenféle fagyogatással dobálózni, hogy ki sem próbálta az ember, csak épp nem lesz autentikus. Én kipróbáltam, és jobban megtetszett, mint az android és kerestem egy olyan készüléket, ami kb. ugyanezt tudja, mint az F6. Egy különbség van benne: nincs infrája, így a TV-t nem tudom irányítani, csak a saját távvezérlőjével (ettől még nem megyek a Dunának).

    Egyébiránt pedig eszembe jut egy kollégám megjegyzése: nézz rá a kezedre! Öt ujjat látsz rajta, mindegyik ujj, de mindegyik különbözik egy kicsit a másiktól. Hát, mi emberek is így vagyunk összerakva.

    iPhone 7, Redmi Note 9

Új hozzászólás Aktív témák