Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.i.L

    senior tag

    válasz kisbarack #2501 üzenetére

    Nem tudom skacok,amióta meg van az F6 - nekem semmi gondom nincsen vele...(na jó,azt az eggyet sajnálom,hogy nem 20,000Mha_s az akksim :Y )
    Viszont álltalánosan,ha valami rosszalkodik,először is szoftver hiba,másodszor szoftver hiba,harmadszor user error,és nem utolsó sorban hardver hiba,amit szoftveresen kijavítanak(lásd szerviz) a legvégső eset pedig,hogy hardver hiba,amit vagy javítanak,vagy cserélik az egész gépet.Ez utóbbi maximum nagyon indokolt esetekben.Van tapasztalatom is benne,van fórum élmény is más felhasználótól is szvsz mi csak használjuk az adott dolgokat,és vannak akik értik is mit miért kell.Én speciel autodidakta módon betűt falva`próbálom a saját izlésvilágomhoz kiválasztani a legmegfelelőbbet,mit szeretnék-mennyiért.Ezért nem frissítek,nem rootolok,stb...
    Ha valami működik és jó,azt vagy megszüntetik,vagy elromlik..bla..bla
    Defy_vel is ez volt. a helyzet,minimum 2 évet vártam egy tuti romra...Viszont az F6-tal megkaptam mindent,ami kell nekem:tel,1080p videó,gps..ennyit várok el tőle.Reset már csak akkor lessz,ha gond van,soft up" szintén.

    Horgászni mentem...B.i.L

Új hozzászólás Aktív témák