Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisbarack

    aktív tag

    válasz sajo13 #504 üzenetére

    igen szellemesnek tartom okos kis eszmefuttatásotokat, de inkább lekaparom róla mivel perforálva volt a letépő fülecske, mint sem hogy nyavalyogjak mint egy rossz fürdősk....va, hogy van e már, nem tudjátok, jajj ez mekkora f...s ilyet ne vegyetek mert sz..r... és sorolhatnám az elhangzott rinyálásokat...
    Igen vállalom garasoskodó gyökér vagyok de, nem nyavalygok rajta hogy jajj megint nem lehet neten kapni a telefont, jajj drágább lett jajj most akkor fog még jönni ugye, és talán olcsóbb is lesz ugye?
    Elmentem elsők közt megvettem, a szomszéd GSM boltban 1perccel később vettem hozzá egy kihúzhatós tokot. és nem sír a szám mert igen is jó az a fólia. Ti meg szaladgájjatok és nyavajogjatok mert az biztos olcsóbb ha mindenhonnan pluszban rendelgettet!
    Azért az ember azt hinné hogy egy értelmes fórumot lehet csinálni egy normális telefonnak, de mindígy csalódni kell az intelligens emberekben!
    Gratula!!!
    És azt sem értem minek turkáltok más zsebében! A rosszmájú dolgokat meg lehetne egy másik fótumben nyomatni! Mondjuk egí F6 UnderIQ-an!

    [ Szerkesztve ]

    Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

Új hozzászólás Aktív témák