Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HDR123

    tag

    válasz Rickenstein #34062 üzenetére

    Pont hogy optimális. Ha nem mókolt vackot raksz fel, hanem gyárit, akkor gondod nem lesz. 2012 11 09-én kiszivárgotta v28e, azóta azt használom. SmartFlashel, nem rootoltam (mert átlag felhasználásra minek?), nem piszkáltam, hanem normálisan használom, Google playből felmennek rá az appok amire nincs pénzem azt összevadászom.

    3g, wifi, kamera, fényképezés és ami a legfontosabb TELEFONÁLÁS-ra tökéletesen tudod használni.
    Amúgy a 2.3-asból is gyári volt fent nekem, szintén smartflashel.
    Nyáron vettem a telefont, de Angliából jött, ezért a gyári magyar lg szoftvert raktam rá. Nem csalódtam.

    Nagyon sokan írnak itt hülyeségeket, felrakják a rootolt verziót, a hibridet, meg minden olyat amibe már valaki belepiszkált. Igaz az ICS is csak leak, de olyan szoftverfejlesztők rakták össze, akik tisztában vannak a készülék képességeivel, illetve átlátják a szoftver. Tisztelet az XDA Developereinek, de köszönöm nem kell mókolt verzió, nekem telefonálásra kell a telefon.

    Aki kísérletezik az rakjon fel CM10-et, garantáltan nem tud vele mostanában telefonálni.

    Amúgy nálam a következő lépés a végleges ICS lesz, addig nem akarom piszkálni, mert funkcionálisan tökéletesen működik a v28e. És szerintem esztétikailag is nagyon rendben van, de ez már ízlések és pofonok.

Új hozzászólás Aktív témák