Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    a 236os kistesóját használom egy hete (ips226v).

    ami gáz: csak dönthető a kijelző. van RGB mód, szépek a színei (még jó), viszont kissé kékes (elsőre az antiglare lehet a probléma oka). mintha picit rezegnének a színei is.. edge bleeding van, nálam a bal alsó sarok prezentálja. nekem csak fekete háttérrel feltűnő. pár esetben durvább, pár esetben kevésbé, de van.

    a betekintési szögei jók tnhez képest (nekem félig van csak előttem, dualscreen setupom van egy régi PVAs Samsung 913Nel), bár állítólag IPShez képest már annyira nem remekel. nekem nincs összehasonlítási alapom. a kék led standbyban villog, ez hülyeség. viszont on állapotban a led kikapcsolható, ami északa jól jön.

    a 913Nhez (illetve az általam még használt Viewsonic VX912höz, TN+film) képest baromi erős a fényereje.

    a talp vonzza a port. displayport nincs, ellenben a közvetlen DELL ellenféllel. kalibrálatlanul elvileg a DELLnek jobbak a színei, kalibrálva kb egyformán jók tesztek alapján.

    játszani GTR evolutiont próbáltam vele (áthúzva két monitorra a képet, szóval direkt össze tudtam venni az anno játékosnak minősülő rövid válaszidejű samuval... 3072x768 megural:) ), nem láttam elmosódást. szóval arra is működik jól. filmezni megintcsak remek.

    dizájnos, jól néz ki, ha ez szempont. ára sem vészes (legalábbis a profi IPSekhez képest semmiképpen).

    és miért ez és miért nem a hasonló méretű DELL variáns? mert ez volt a boltban és sürgősen kellett:) párba mellé már lehet a dell fog menni a pivot miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák