Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • willope

    tag

    válasz WhiteWalker #59 üzenetére

    Ha az árat nézed, akkor: nexus 6 32gb: 520€, Note 4 32gb: 580€, Galaxy S6 32gb: 625€, LG G4 32gb: 650-700€(bör hátlappal), Galaxy S6 Edge 32gb: 850€.
    Az árakat kerekítettem és az amazonról néztem leginkább. De ha az Edget nem biggyesztem a végére oda, egyértelmü, hogy a G4 a vesztes árcédulában.
    Ha a teljesítményt nézed, ott az s6 a nyerö, de mind a négy teljesen fluid, nem hiszem, hogy bármi külömbséget éreznél használat közben. Nekem Note 4 van és fél évnyi kemény nyúzás után is teljesen laggmentes és stabil.
    Ha mindig naprakész és letisztult rendszert akarsz, a Nexus a telefonod. Ez a legolcsóbb is.
    Igazából nem tudok olyan érbet mondani amiért az LG-t kéne választanod. Jó teló de semmben sem a legjobb, mindenben van jobb nála.
    Mellékesen jegyzem meg, hogy a samukban a rendszer 7 gb-ot foglal (Note 4-ben kicsit több, 7,35gb). A Nexusban nem tudom de gondolom kevesebb. A G4-ben meg 11gb-ot.

    NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

Új hozzászólás Aktív témák