Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SlausK

    tag

    Sziasztok!

    Megosztanám majd egy hét utáni tapasztalataimat a ChupaChups3.0-ról én is. Mostmár úgy éreztem nekem is nagyobb esélyt (hosszabb időt) kell adnom a Lollipopnak, annak ellenére, hogy CloudyG3 1.2 teljesen jól működött. Pont kapóra jöttek az ünnepek. Először kezdtem az AndroidNow-val. Lassúcska volt, tele felesleges (nem mindennapi/fontos alkalmazásokkal). Majd feltettem a CC-t. Rögtön pörgött ahogyan azt kell. Megfűszereztem ezután egy kis G3Speed-el és Spiderio akkubarát scriptjével, illetve Kickoff Lollipop témájával. Méggyorsabb lett, számomra kiemelkedő akkuidővel. Sokat használtam: 1,5 óra ebook olvasás, utána végig netezés, zene, 2 db öt perces hívás. Végül pár perc híján 5 óra kijelzőidőt produkált. :) Teljesen megvagyok elégedve ezzel. Amit tudni kell még, hogy WiFi, mobilnet (LTE nélkül), sync, GPS Google helyadatgyűjtéssel, OK Google figyelőszócska, ezek mindvégig bekapcsolva voltak, kijelző 20% automata fokozaton.

    Screenshotok itt találhatóak: [link]

    Ezennel én is a Lollipoposok táborát gyarapítom!

    Más: A lockscreen értesítéseket hogyan tudom kikapcsolni?
    Valahogyan működésre lehet bírni a Google Dialert? Contacts, ébresztő, messenger, calendar működik.

    Üdv, SlausK

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák