Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz coolrob #14527 üzenetére

    igen vegyen akinek csak az art kell és a többi nem az vegyen nexust , nem tudom mi nem volt egyértelmü benne, nem vitázni járok ide és nagyon is ritkán járok már ide mert semmi nincs itt ami ujjdonság lenne , az elmúlt 2000 hsz csak az az elötti ismétlése semmi uj. Értem én ,hogy jo meg minden meg stb, de nincs ez nem jut el egyesek agyába NINCS LG G2-re MÉG . Pont emiatt nem értem meg , hogy lehet azt irni , hogy avval gyorsabb 100% , honnan tudod most jöttél a jövőből? ha igen akkor sorry, ha nem akkor honna tudod hoyg 100%-ig gyorsabb vele ? ez zavar , hogy egyesek olyat irnak amiröl xart sem tudnak pl, gyorsabb lesz oké nova launcherrel is gyorsabb és smooth-abb azz viszont van rá és ez 100% , art nincs de már irják hoyg 100% gyorsabb lesz tölle, inkább várható , hogy 100%-ig gyorsabb lesz töle , ha ezt irnák akkor oké rendben van , de ha vissza olvasol én ilyet nem láttam , csak azt , hogy 100%-ig gyorsabb , nem lesz nem semmi már az , ugy hogy nincs art hozzá. Ha már növelni kell a fölösleges hsz-ek számát akkor tegyük azt .

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák