Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Locutus #27 üzenetére

    Ez az összehasonlítási alap meg az MM-ben és egyéb helyeken szar a plazma mer a világítás meg ígyúgy, ez mármár úgy hangzik, mint kifogások sorozata. Hogy a plazma csak "tökéletes" környezetben ad "tökéletes" képet, míg az lcd az mm-ben is jó, otthon meg még jobb. És az átlagember ahogy írjátok, a szemének hisz. Bemegy az MM-be és mit lát? A 300k-s lcdnek szebb a képe, mint a 250k-s szuper plazmának, és le se szarja, miért (már bocsánat), azt látja, amit lát, így nem fogja megvenni a szerinte rosszabb plazmát, holott lehet az lenne a szebb. Innentől az MM és maga a gyártó marketingeseinek a hibája, nemde??

    Néztem én plazmát MM-ben, márkakerben, akárhol, de sehol se volt meg az azértismegveszlek érzés. :(

    Az a baj, falakat döngetünk, ti szajkózzátok a plazma-dumát mi meg nem értjük, miért fáj nektek az, ha mi az lcd-re tesszük le a voksot. :F Ráadásul nem is állítják a legtöbbet, hogy a plazma márpedig nemjó, csak kevesen vannak akiknek a szeme erre érzékeny. Ezzel szemben az lcd kap hideget-meleget ha kell ha nem.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák