Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsekó

    addikt

    válasz gulupeti #44 üzenetére

    Fenomenális, x ideje ez az első fw, amiben mindent javítottak végre (beleértve a netcast-os korszakot is).
    A fw-t feltoltam 2 hete kb. de pont néztem egy sorozatot (15 részes), aminek a közepe táján toltam fel a fw-t, tehát amikor elkezdtem nézni a sorozatot, akkor még az egyel előtti fw volt fent, és nem működött a hangsáv váltás. Kénytelen voltam a sorozatot átszerkeszteni, hogy a magyar legyen az alapértelmezett hangsáv, és a fw frissítése után már ugye nem néztem a hangsávokat. Előbb utóbb azért észrevettem volna.
    Számomra ezen kívül még 2 idegesítő dolgot javítottak, Ha a tv után kapcsoltam be a dekódert, akkor a "bemeneti lista megnyitása" figyelmeztető szöveg ottragadt, az 5-ös fw-nél már eltűnik. DLNA-n minden könyvtárban lévő film neve 2x jelent meg, bármelyiket indítottam el, akkor elindult a film, az 5-ös fw-nél már csak 1x jelenik meg. Továbbá több magyar írás jelenik meg, eltűntek hülye rövidítések, helyette ki van írva a teljes magyar szó helyesen, stb. Azt hiszem, mostantól nem frissítek fw-t a tv-re, mert minden jó végre.

    vond: tehát az 5-ös fw-el végre megy a DLNA-s hangváltás is. Most néztem meg. A 4-essel még nem ment.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák