Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnDoeHun

    tag

    Sziasztok.

    Már 2 napja nyüstölöm az indiai BB72-t. Néhány észrevételt megosztanék veletek.
    Nagyon gyorsnak tűnik. Összehasonlítva a kínai 010-el. Bár azt csak 1 napig használtam
    A gyorstöltés nálam sem "hasít igazán". Nem vettem észre különbséget a lapi meg a hálózati töltés között.
    Ami zavar egy kicsit az az ébresztőóra. Kikapcsolt (telefon) állapotban csak elindítja a telót de nem ébreszt.
    Az óra mintha délben csippana egyet. De ebben még nem vagyok biztos.
    Akárhogy is állítottam be az energiatakarékos módot a vibert nem kelti életre az új üzenet. A wifi állandóra, az app megkapta a permission-t és a disable auto cleaning-ben is benne van. Rejtély. Az email app is hasonlóképp műxik.
    Ami viszont zavaró az a ki-be lépkedés energiatakarékos módba. Ugyan is ha kilépek belőle és nem aktív a wifi akkor azt bekapcsolja automatikusan és ez igaz viszont is.
    A merülésben is észrevettem h az elején 100-75%-ig gyorsabban merül. Kb. 60%-tól viszont elég nehezen merítettem le kb 15%-ra. Bekapcsolt wifivel, bluetooth, gps és hd film nézés kb.1óra30perc.
    A gyári yahoo weather is össze-vissza műxik. Néha óránként frissít néha meg abszolút nem.

    Összességében nekem nagyon is megfelel. Van egy két le nem fordított rész főleg a power-ben de nekem nem zavaró. Sőt lehet h visszatérek angolra. De mindenképp nagyon nagy munkát végeztetek. Le a kalappal :R

Új hozzászólás Aktív témák