Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VenczelG

    tag

    Sajna az elején ment a gyorstöltés, majd 2 nap múlva már nem és el is kezdett gyorsan merülni. Újra raktam a romot data pipa nélkül és szépen helyreállt. Ja a Gmail ma elkezdett megint szinkronizációs problémákkal küzdeni az exchange-val. Feladtam! Töröltem és az exchange szolgáltatásokat jegeltem. Találtam egy klienst ami nagyon jó, nem romlik el és a telefonkönyvemben elérhető a céges online telefonkönyv ugyanúgy, mintha az integrált appal használnám. Ha érdekel valakit akkor a kliens neve MailWise minden féle email fiokót tud kezelni, akár egyszerre többet is. a jegelésre és az integrál appok eltávolítására link2sd-t használok. Anno még régen amikor 128 meg 256mb rammal kinlódtunk a régi telefonokkal, még kötelező app volt, mert az sd kártyán egy kijelölt particiót belső memóriaként használt és odalinkelt minden telepített alkalmazást.így simán túl lehetet lépni a telefon határait. Egyes telefonoknál swap támogatással ramot is tudod csinálni az sdről leválasztott particióból. Ó a régi szép idők, mintha 20 éve lett volna. Pedig nem volt olyan régen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák