Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz nightmare13 #35 üzenetére

    leírtam hogy van létjogosultsága, csak azt furcsállottam hogy azon aggódsz hogy behal a megbízható asztali(jó lehet valami jó öreg 10 éves pentium 3-as ;] , azt nem írtad, bár azok a legtutibbak megbizhatóság szempontjából), és nem azon aggódsz nehogy a notiddal legyen baj, utóbbinak jóval nagyobb az esélye

    Azt meg, hogy magam megjavítok pl egy elfüstölt gpu-t, esetleg egy behalt memóriát, vagy egy túláramtól megdöglött tápot, azt kétlem.én biztos vagyok benne hogy képes vagy lecsavarozni a ház oldalát, kihúzni a slotból a hibás alkatrészt és betolni egy tartalék videókareszt vagy egy újat, figy erre bárki képes

    persze azt is feltételezem hogy el tudsz menni a boltba egy újért, vagy 2000Ft-ért veszel az aprón egy X300SE-t ami képet ad, vagy ha nem vágod biztos van ismid aki ránéz ingyen

    én nem kételkedek benned :R

    notit szétszedni és megjavítani és összerakni, ahhoz már kicsit több "Fingerspitzen-gefühl" kell, jobb ha szervízbe viszed hisz ha elrontják az ő saruk, csakhát megkérik az árát

    ráadásul speciális noti videokaresz jóval drágább és gyengébb mint egy asztali, vagy spéci noti táp, vagy akármi, tuti ezeket aranyáron mérik+ ugye a szerelés díja

    tehát sokkal gázabb ha notid hal be szerintem, és ott nincs mese, asztaliba beletehetsz ótvar olcsó alkatrészt is ha épp le vagy égve anyagilag de műdködni fog

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák