Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommyboy200

    csendes tag

    válasz Sk8erPeter #3035 üzenetére

    DVD-re mentettem. A videóban látszik hogy meg lehet adni a méretet de az a C meghajtónak és nem a rejtett particiónak. Azzal sajnos túl sokra nem megyek mert a c méretét bármikor változtathatom a d fügvényében. Már mint úgy értem ha a c-t növelni akarom akkor a d-ből leveszek de a rejtett partíció sértetlen marad méretileg meg mindenhogy. a 200gb az valóban túlzás én 50gb-ra szoktam partícionálni a windows helyét.Én eddig mindig normálisan raktam újra a rendszer winfos feltelepít utánna driverek egyenként frissítések majd a programok a végén. De ez hosszadaalmas időigényes művelet. Valami egyszerübbet keresek. Majd áttértem a norton ghost progira ami ugyan azt csinálja mint az onekey recoveri hogy lementi a particiót és azt később vissza lehet rakni. Majd jött a onekey recoveri a lenovo álltal kiadott progi. De ezeknél az a baj hogy újrarakod a rendszert hamar de maradnak bugok benne. Én legalább is így jártam. Pl az nvidi driverrel feltelepült program nem működött normálisan vagy el se indúlt már nem emlékszem valami fájl hiányzott neki. A winfos se úgy muzsikált mint az amelyik frissen van telepítve. Számomra az lenne a tökéletes megoldás ha OKR recovery progival elindítanám a friss windows telepítését és mikor ez megvan automatikusan telepítené rendesen a drivereket majd a progikat és nem portable módban. Ha jól tudom így hívják azokat a progikat amik fel lettek telepítve és úgy lettek lementve. röviden nem kell telepíteni mert valljuk be ha biztonsági másolatot végez az ember azzal portable kivitelü lesz a telepítés. A már egyszer felinstallált dolgokat másoljuk a partícióra. Mai nap leszedtem a szükséges legfrisebb drivereket meg elmentettem a legfontosabb cuccokat a winyóról és majd holnap nekilátok újrahúzni a rendszert és megnézem hogy a c-re vagy d-re vagy a rejtett partícióra menti a dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák