Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • audi100td

    nagyúr

    válasz hallador #167 üzenetére

    Te utaltál rá, hogy nem használtad, legalábbis ez jön le a mondandódból, de mindegy is, én sem ezen akartam lovagolni, csak megjegyeztem, hogy így nem biztos, hogy van értelme összehasonlítani.

    Tisztában vagyok vele, hogy tökmindegy, hogy ki gyártott az IBM-nek, nem is erről szólt amit írtam. A lényeg, hogy már a T43 is a lenovo felvásárlás után jelent meg és nem volt egy nagy eresztés, ami nem is csoda hiszen az addigra már koros, még az IBM által fejlesztett T40-T41-T42 alapjaira épített még mindig. A T60 tudtommal már saját fejlesztés volt és egyértelműen sokat fejlődött az elődhöz képest. A T61 volt amiben jobb volt (pl. a hűtése, teljes rollcage), volt amiben rosszabb (kilazuló zsanérok, minőség érzet) mint a T60-as.

    "Én igen. T420-asoknál a Zsanérok lögyögtek. "

    T410-nél én is, de a lenovo-nál jó ideje teljesen elkülönül a 14-es és 15-ös széria. Ami feltűnt, hogy T410 óta a 14-es vonalon valóban erős minőségbeli visszaesés tapasztalható, viszont a T510/T520 kifejezetten jóra sikerült, legalábbis ezt tapasztaltam több darab használata után, zsanér is mindegyiknél beton-stabil volt nulla holtjátékkal. Viszont a HP 8560p-nek szintén lötyögött a zsanérja, igaz csak ehhez az egy darabhoz volt eddig szerencsém.

    (#166) *T61/T400/T500, elírtam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák