Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz VaniliásRönk #23 üzenetére

    Ha elolvastad, akkor benne, van abban amit leírtam, hogy 3 évre :) Valamint a magyar mentalítás része, hogy nem vesznek jótállásbővítést. (Nem rád vonatkozik, ilyenek a magyarok egyszerűbb sírni, mint gondolkodni.) Szóval akkor is megéri 40 - 50 ezret a 200 000 Ft-ra rákölteni, mint utána szívni a 120 000 Ft-os alaplapcserével. Sztem. Ezt nem cégeknek találták ki mert a cégek, már akkor is NC-t vettek, amire 3 év volt a garancia. Hanem Usere-knek és garázscégeknek, ahol szintén nincs pénz. Szóval sajnos itt Te hibáztál. Nem a HP, a HP megadta a lehetőséget, amivel Te nem éltél. Aztán a 3 év 2 hónapos Notebook azért már koros pláne, ha napi 10 - 15 órát használod mint én is. Amúgy az én NX7400-am most 5 éves már és még megy. A jótállásbővítés a HP esetében mindenféleképpen megéri, mert a HP-hoz a legdrágább, a Lenovo mellett az alkatrész, és sajnos hiába a HP, a technika ördöge nem alszik, pont ezt szoktam elmagyarázni az Apple fanoknak is, akik szintén hasonló felfogással rendelkeznek. Igaz az apple esetében előre kifizettetik az alaplap árát ez is tény. De a HP esetében nem. Szóval a HP megadta a lehetőséget, sztem pedig nem nagy összeg a Care Pack, mivel tulajdonképpen 3 évig házhoz mennek, ami nagy szó 2011-ben.

    Persze ez magánvélemény.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák