Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gjoco1

    addikt

    válasz gjoco1 #812 üzenetére

    Nos nagy küzdelmek árán sikerült levennem a hangot a szövegbevitelnél.Botrányosan eldugták.
    Az előző HSZ-ben rosszul írtam:5.0.1 az SW.
    Hát az első benyomásom,hogy szerintem katasztrófális a beállítások menürendszere.Sokkal nagyobb köröket kell véghezvinni,ahhoz,hogy valamit,amit egy "normál" Samu-LG telefonon vakon beállítok.
    A 2. pontban írt probléma fennt áll.Megtaláltam nagy nehezen a lehetőséget,hogy az LS háttérképet hogy kell(ene)beállítani.Viszont a gyáriak Nekem nem tetszenek(túl színesek).Viszont,ha galériából szeretnék képet,azt "körbevágja"és borzasztó pixelesen teszi ki az adott lehetőségen belül.Aki próbálta,biztos tudja miről beszélek.Nem az egész képet teszi ki,hanem csak egy részét.

    Más:itt ahogy próbáltam végigolvasni a régebbi hozzászólásokat,valaki azt ítra az akku kijelzésről:
    Beállitások --> Akkumlátor ---> Akkumlátor százalék oda rakj egy pipát.

    Nos Én akár merről nézem-nyomogatom,nincs ilyen lehetőség.Csak egy hanyatt lökött "elem" van és azt lecserélni nem lehet %-os kijelzésre.
    Szóval nem rossz kis masina,de ez a menürendszer.........Nálam csak 2 pontot kap egy 10-es skálán.
    Egy normális Fájlkezelő nincs?Vicc.Van egy ősrégi DSP Dual-om még azt is egyszerűbb kezelni-beállítgatni.
    Félre ne értsétek nem fikázni akarom a vasat.Nagyon jól pörög-szép a kép stb.......,csak ez a menü...... :(

    Ja még egy,az első számítógépre dugás alkalmával(előtte megcsináltam a Fejlesztői mód beállítását)sikertelen volt az illesztő program telepítése.Az első két driver az települt,de a 3.(nevére ár nem emlékszem)az nem.Kiírta,hogy az illesztő szoftwer telepítése sikertelen és ez most is fennt áll.Igaz hozzáférek a tárhelyhez,de ezt ejátsza minden alkalommal.

    Bocs a hosszú gondolat menetért,de így hirtelen az első benyomásaim szerettem volna leírni.

    Köszi az esetleges tanácsokért és még biztos jövök. :D

    "A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

Új hozzászólás Aktív témák