Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz gegsite #874 üzenetére

    Én nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem két út van, ami közt választani kell. Jobb minél előbb.
    Root vagy nem root.
    Aki rootol, annak van custom recovery, bármikor bármit menthet, ide-oda váltogathat akár gyári romok között, akár custom rommal, használhat vipert, normálisan (systembe ágyazva) lost androidot, vagy bármi hasonlót ha elveszti, lehet akár dual bootja, egy a stabil rendszernek, egy pedig a kisérletezésnek, cserébe viszont lehetnek garanciális gondjai.
    Aki nem rootol, az kvázi rábízza magát a szervizre és a gyártóra, folyton újra be kell laknia a telóját ha gáz van, elesik egy csomó lehetőségtől, egyet tehet, várja az ota frissítéseket (és izgul hogy jobb legyen mint az előző).
    Vagy - vagy.
    A 13,9 mega az nagyon hurka, szerintem valami nagyon félrement. Esetleg próbáld meg fastboottal bebootoltatni TWRP-be, és úgy egy mentést. Ahhoz nem kell ráflashelni hogy bebootoljon, tudod. (fastboot boot recovery.img) Hátha az összejön. Aztán a visszarakásnál ráérünk gondolkodni, de legalább van egy mentés.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák